نرم افزار بازدید سایت

نرم افزار بازدید سایت

نرم افزار افزایش بازدید و ترافیک سایت

با اطمینان میتوان گفت که ترافیک وب سایت مهمترین فاکتوری ست که یک وب سایت برای رسیدن به موفقیت باید در اختیار داشته باشد. اگر چه ترافیک یک وب سایت جزء شریان حیاتی آن به حساب می آید. اما کیفیت ترافیک به مراتب از کمیت آن پراهمیت تر است. هر چند هر مقدار از ترافیک، باز هم از بدون ترافیک بودن آن بهتر است. اما اگر وب سایت شما ایده آل ترین سایت هم باشد ولی اگر بازدید کنندگان شما به محصولات شما و یا دسترسی کامل به اطلاعات شما نداشته باشند، قطعا در آینده محکوم به شکست خواهید بود.همه ما از این واقعیت آگاه هستیم که بدون داشتن ترافیک وب سایت در بازاریابی آنلاین، قادر به فروش بالا در فرصت های بدست آمده نخواهیم بود.
امروزه تمامی وب سایت ها برای اینکه بتوانند یک سئو قانونی داشته باشند و به واسطه آن بازدید سایت خود را بالا ببرند به سراغ افزایش کیفیت محتوا میروند. اما در برخی مواقع این امکان وجود دارد که صاحبان کسب و کار برای رسیدن به بازدید بیشتر در کمترین زمان ممکن به سراغ نرم افزارهای موجود در بازار بروند. همانطور که میدانید در حال حاضر نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که میتوانند در این راستا کمک کننده باشند و بازدید سایت را تا چیزی حدود ۱۰ هزار بازدید با آی پی های مختلف افزایش دهند و به کسب و کارها رونق بخشند. برای استفاده از این نرم افزارها تنها نیاز است که به صورت صحیح از گرفتن ورودی گوگل و افزایش بازدید استفاده کنید با بالا بردن بردن رتبه سایت در گوگل به راحتی میتوانید بعد از مدتی بدون نیاز به نرم افزاز بازدید خود را به سطح قابل قبول و حتی بسیار بیشتر از آنچه فکر میکنید برسانید.
امروزه نرم افزارهای افزایش بازدید و ترافیک سایت به هیچ عنوان به عنوان یک ربات طراحی نمی شوند تا توسط گوگل همچون یک متقلب شناسایی نشوند. این نرم افزارها دارای یک سیستم بسیار بزرگ بوده که به هیچ وجه توسط گوگل بلاک نشده و در گول آنالیتیکس و گوگل وبمستر تولز کاملا قابل مشاهده و رصد است و چون از طریق سرچ گوگل وارد سایت می شود گوگل نمیتواند نرم افزار را به عنوان متقلب شناسایی کند. لازم به ذکر است که فقط ترافیک های مورد تایید گوگل در گوگل آنالیتیکس و گوگل وبمستر تولز نمایش داده می شود و اگر ترافیک ایجاد شده تقلبی یا فیک باشد اصلا در این دو آنالیزگر نمایش داده نخواهد شد و این خود مهر استانداری بر صحبت نرم افزارهای موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *